Akhisar'da İlk!Peyzaj Firması İnşaat Firmaları İle BuluştuAkhisar'da İlk!Peyzaj Firması İnşaat Firmaları İle Buluştu

İnşaat ile peyzajın ayrılmaz bitişikleri, Akhisar’da düzenlenen gecede bir araya gelerek, Kervan Peyzaj Botanik ve Çiçekçilik firmasının tanıtımı yapıldı.

 

Anlamlı bu buluşmada, Akhisar’ın inşaat alanındaki önemli isimlerine tanıtılan firma, birlikte çalışma konusunda teklif yaptı. İstanbul merkezli olup birçok yerde Şubesi olan Kervan Peyzaj Akhisar'da da şube açmanın gururunu sektörün güçlü isimleriyle paylaştı. Firmanın CEO'su Yaşar Artar tarafından yapılan açıklamada,  bugünden sonra Akhisar ve çevre ilçeleri başta olmak üzere bölgenin yeşil ve modern alanlarla daha yaşanabilir olması hayal olmaktan çıkacak. 

Artar, yaptığı açıklamada şunları söyledi; "Çok mutlu ve gururluyuz. Birincisi eğitimci olarak ilk görev yaptığım bölgede yaşayan 3 yıl okuttuğum ilkokul öğrencimin 31 yıl sonra karşıma büyük bir işadamı olarak çıkması ve bu sektörün içerisinde Ege bölgesinde bir eksiklik olarak görülen kurumsal peyzaj uygulamalarında beraber yürümek konusunda aldığımız karardan ötürü gururluyum. Bir öğretmenin karsılaşabileceği en güzel sürprizlerden biri bu olsa gerek.

Bana soruyorlar... Neden Akhisar ve neden bu zamana dek böyle bir faaliyet için burada bulunmadığımız? Cevap çok basit.. 1.si doğru zaman ve doğru insanların birlikteliği anlamlı tesadüflere ihtiyaç duyar. Bu anlamlı tesadüf öncelikle 31 yıl sonra öğretmen-öğrenci kavuşması ve ortaklık kararı oldu. 2.si sektörün değerli emektarı ve hepimizin saygı ile önünde eğildiği sevgili Halil Hatip ağabeyimin bizim KERVAN'A katılımı oldu.

Eee.. daha ne olsun. Bundan değerli ve anlamlı bir zamanlama olamazdı herhalde..

Hedef ve vizyonumuz olarak başta İzmir Manisa ve tabi ki, Akhisar olmak üzere inşaat sektörünün modern yapılar üretmeleri bizlerde çevre düzenlemesi bolca yeşil alan ve görsel zenginlikleri yaratarak katkı sunacağız. Üretimden gelen avantajımızı fiyatlarımıza yansıtarak gerek özel gerekse kamu yatırımlarında ekonomik tekliflerimizle kendimizi ortaya koyacağız. İzmir Bayındır’da devasa üretim seralarımız iie bizimle çalışacak olan sektörün öncülerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek yeterliliğe sahibiz ve birlikte bu yeterliliğimizi ortaya çıkaracak yatırımlara imza atacağız.’’

Geceye, Gülbin Aşçı Bağcı (İller Bankası İnşaat Mühendisi) Selma Kocaer (İller Bankası Uzmanı), Halil Hatip (İnşaat Mühendisi), Necati İniş (Akhisar Belediyesi Meclis Üyesi),  İnşaat Firmaları ve mimarlar katıldı.14 Temmuz 2017 Cuma 16:06

http://www.akhisaryorum.com/haber/akhisarda-ilkpeyzaj-firmasi-insaat-firmalari-ile-bulustu-4628.html