ERGÜN; BÜYÜKŞEHİRİN TERAZİSİ HASSAS OLUR

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün,ilçe ziyaretlerine Akhisar’da devam etti.

ERGÜN; BÜYÜKŞEHİRİN TERAZİSİ HASSAS OLUR

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün,ilçe ziyaretlerine Akhisar’da devam etti. Başkan Ergün’le birlikte, Milliyetçi Hareket Partisi ilçe teşkilatı başkanı İbrahim Uğurlu, Genel Sekreter Yardımcısı Fuat Uzun, Ülkü Ocakları İl Başkanı Onur Papuçluoğlu, Akhisar koordinatörü Doğan Ensivri, MHP Manisa milletvekili adayları, Zeynel Balkız, Hasan Eryılmaz, Yaşar coşkun, Osman Oktay ile birlikte Çarşamba pazarı esnaflarını ziyaret etti.

Esnaflar ve halk tarafından yogun ilgi gören Ergün, tezgahları tek tek dolaşarak,bol kazanç dileyip esnafın sorunlarını dinledi.Sorunlarını dile getiren halk ve esnafa Pazar yerlerinin Akhisar belediyesi nin sorumluluğu altında oldugunu belirten Ergün büyükşehire geçmesi halinde, pazarcılarımızın daha iyi şartlarda hizmet verebilecekleri ve daha modern bir Pazar yeri yapabileceklerinin sözünü verdi.

Başkan Ergün tezgaha geçti

Başkan Cengiz Ergün bir tezgaha geçerek satış yaptı.halkla bütünleşen Ergün pazarda renkli dakikalar yasadı. Vatandaşın iki kilo domates istemesi üzerine Ergün “bizim terazimiz hassas biz esnaflık ta yaptık.” diye konuştu. Akhisarlı vatandaşlarımız22 Mayıs 2015 Cuma 18:38

http://www.akhisaryorum.com/haber/ergun-buyuksehirin-terazisi-hassas-olur-4008.html